کودکان Kids

نحوه‌ی ثبت نام
برای ثبت نام در این دوره که در تابستان 1398 در موسسه شکوه تربیت و سپه علم روز برگزار می گردد می توانید از طریق بخش ثبت در سایت موسسه اقدام فرموده و یا با شماره تماس 32227001 تماس حاصل فرمایید. تمامی ثبت نام هایی که تا پیش از شروع دوره نسبت به تایین سطح و پرداخت شهریه اقدام فرمایند از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.
کودکان Kids
کتاب اصلی
با توجه به این موضوع که یادگیری زبان خارجی برای کودکان از نظر روان شناسان محدودیتهایی دارد, این موسسه با برگزاری جلسات مختلف با روانشناسان و اساتید مربوطه در کشورهای مرتبط برنامه ریزی کارشناسانه ای برای آشنایی کودکان دلبند شما با زبان انگلیسی نموده است پس به همین علت در این ترم کودکان انگلیسی را با نصاویر فرا می گیرندو در هر جلسه یک برگ که حاوی تصاویر کلمات فرا گرفته شده , می باشد به کودکان ارائه می گردد که در منزل با رنگ آمیزی و ارتباط با آن تصاویر با زبان انگلیسی به صورت غیر مستقیم آشنا می شوند.

 

نتایج
طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد، چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند