Beginner

نحوه‌ی ثبت نام
برای ثبت نام در این دوره که در تابستان 1398 در موسسه شکوه تربیت و سپه علم روز برگزار می گردد می توانید از طریق بخش ثبت در سایت موسسه اقدام فرموده و یا با شماره تماس 32227001 تماس حاصل فرمایید. تمامی ثبت نام هایی که تا پیش از شروع دوره نسبت به تایین سطح و پرداخت شهریه اقدام فرمایند از 20 درصد تخفیف برخوردار خواهند بود.
Beginner
کتاب اصلی
اگر بخواهیم فرزندانمان هم در کلاس زبان در مدرسه و هم در محیط های انگلیسی زبان موفق باشند و کلیه مهارتهای زبان انگلیسی را به راحتی بیاموزند بهتر است در کلاس های آموزش کتب Let’s go شرکت نمایند.
این مجموعه کتب دارای هفت جلد کتاب می باشد که در این موسسه شش کتاب اصلی آن طی یک دوره دوازده ترمه تدریس می گردد.
هر دانش پژوه در هر ترم علاوه بر کتاب اصلی , یک کتاب داستان و قسمتی از Picture dictionary که مربوط به این مجموعه کتاب است فرا می گیرد.
در پایان دوازده ترم فراگیران با گرامرهای عمومی آشنا شده و برای امتحانات دوره 12 ساله آموزش و پرورش و حضور در مجامعی که زبان انگلیسی در آنها گفتگو می گردد آمادگی لازم را دارند.

مهارت شنیداری

با توجه به وجود نرم افزارهای مدیا ( نرم افزارهای صوتی) بسیار قوی مجموعه کتب Let’s go , دانش پژوهان در مهارت شنیداری مهارت لازم را به دست می آورند.

مهارت نوشتن

در هر بخش مجموعه کتب Let’s go تمرینهائی وجود دارد که مهارت افراد را در زمینه نوشتن ( Writing ) قوی می نماید.

مهارت گرامری

یادگیری زبان در کشورهایی که زبان خارجی آنها انگلیسی است با کش.رهائی که زبان اول یا دوم آنها انگلیسی می باشد متفاوت است.

گرامر برای فراگیری مهارت نوشتن و ترجمه کردن بسیار مهم و ضروری است و مجموعه کتب Let’s go  بر اساس تدریس گرامر پایه ریزی شده است لذا این موسسه برای دانش پژوهان خود قبل از ورود به کتب اصلی (American Headway )  از این مجموعه کتب استفاده می نماید.

Writing, Listening, Grammer,...
جذب و حفظ کیفیت، مشتریان با کیفیت بالا
زمان خود را مدیریت کنید تا در زمان کمتری انجام شود
مهارت های رهبری را برای مدیریت تیم خود به دست آورید
تجارت خود را به صورت خودکار انجام دهید، بنابراین می توانید روزها را بیکار نمانید
نتایج
طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند تا صرفاً به مشتری یا صاحب‌کار خود نشان دهند که صفحهٔ طراحی یا صفحه‌بندی شده، بعد از اینکه متن در آن قرار گیرد، چگونه به نظر می‌رسد و قلم‌ها و اندازه‌بندی‌ها طراحان گرافیک برای صفحه‌آرایی، نخست از متن‌های آزمایشی و بی‌معنی استفاده می‌کنند